Altınoluk Gezilecek Yerler: Altınoluk Rehberi


zeus altarı

Eski adı Papazlık olan Altınoluk, Türkiye’nin batısında bulunan Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde bir kasaba ve yazlık beldesidir. Edremit’in 25 km batısında, Edremit Körfezi’nin kuzey kıyısında ve Kazdağları etrafında yer almaktadır.  Altınoluk gezilecek yerler açısından kendine has yerlere sahip, havası bol oksijenli bir beldedir. Antik kent Antandrus, Kazdağı Milli Parkı ve Şahindere Kanyonu, Altınoluk’un gözde mekanları arasındadır. Balıkesir tatil yerleri arasında olan Altınoluk’un plajlarında sahile girebilir, ücretsiz halk plajından ve ücretli plajlarından yararlanabilirsiniz. Çarşısı oldukça canlı ve takılardan, yiyeceklere geniş ürün yelpazesi ile alışveriş severlere de güzel bir ortam sunuyor. Etrafında birçok yazlık bulunmakta ve insanlar yazlarını huzurlu bir şekilde burada geçirebiliyor. Yakınında da gezip görülecek birçok yer mevcut. Eğer arabanız ile Altınoluk’a geldiyseniz birkaç gününüzü çevredeki adaları gezmeye verebilirsiniz. Bu yazıda Altınoluk gezilecek yerler listesine bakıp, Altınoluk’ta ne yenirAltınoluk’a nasıl gidilir, Altınoluk’ta denize nerde girilir gibi sorulara cevap verip, bir Altınoluk gezi rehberi oluşturacağız.

Altınoluk’a Nasıl Gidilir?

Kamil Koç, Pamukkale gibi otobüs firmaları direk olarak Altınoluk’a ulaşım sağlıyorlar. Ancak biletinizi önceden almanızda fayda var çünkü popüler yaz dönemi aylarında bilet bulmak gerçekten zor olabilir. Hatta o kadar çok talep var ki otobüs firmaları ek seferler düzenliyor. Eğer özel aracınızla gidiyorsanız Balıkesir – Edremit yolundan Akçay yolunu izleyip oradan da yaklaşık 17 kmlik bir yolculuk sonrası Altınoluk’a ulaşabilirsiniz. Ben Altınoluk’a Ankara’dan gitmiştim ve gidiş yaklaşık 9-10 saat arasında sürüyor. Altınoluk Akçay arasında gezmeye gidecekseniz de akşamüstü oldukça fazla trafik olabiliyor. Onun için zamanınızı ayarlamanızda fayda var. Yukarıda da belirttiğim gibi Altınoluk’a kadar gitmişken yakınlardaki Cunda adası, Bozcaada ve biraz daha uzakta olan Gökçeada’yı da gezme fırsatınız olabilir.

altınoluk'a nasıl gidilir

Altınoluk’ta Ne Yenir?

altınolukta ne yenir

Altınoluk çarşısına gidiyorsanız buradaki waffle satan yerlerden waffle yiyebilirsiniz. Tüm waffle bana çok geliyor diyorsanız, çarşıda çubuk waffle satan bir yer mevcut ve fiyatı da 5 TL. Tatlı ihtiyacınızı gidermeye yetiyor ve gayet kıvamında bence. Aynı şekilde çarşıda kokoreç satan Etobur kokoreçten kokoreç deneyebilirsiniz. Biz gitmedik ama Kazdağları’nda bulunan ve deniz manazarası ve çam kokusu eşliğinde yemek yiyebileceğiniz restoranlar da bulunuyormuş. Buralarda manzaraya karşı yemek yemek güzel olabilir. Altınoluk’ta kaliteli zeytinyağlarından satın alabilir, koyun ve keçi sütünden yapılan peynirleri tadabilirsiniz. Sahilinde bulunan cafelerden Ayvalık tostu yiyebilirsiniz.

Altınoluk’ta Denize Girilecek Yerler

altınoluk hasanaki beach club

Altınoluk’ta halk plajından ücretli plaj yerine farklı seçenekler bulunuyor. Halk plajı ücretsiz ve buraya sandalyelerinizi götürerek denize girebilirsiniz. Halk plajında sahil şeridinin bittiği yer ile deniz başlangıcı çok geniş değil ancak amaç zaten denize girmekse Altınoluk halk plajında boş bulduğunuz yere eşyalarınızı koyup denize girebilirsiniz.

Bunun yanında halk plajından sağ tarafa doğru ilerledikçe  plaj voleybol sahasının da bulunduğu yerlerde beach cafeler mevcut. Buradaki cafelerden birisi Şato Cafe. Burası şezlong başına 20 TL ücret alıyor ve burada aynı zamanda cafedeki yiyecek içeceklerden ücreti ile yiyebiliyorsunuz. Bana kalırsa şezlong parası vermek yerine cafede oturup birşeyler içip denize girilebilir, ancak güneşlenmek istiyorsanız şezlong kiralayabilirsiniz. Altınolukta denize girilecek yerlerden birisi de burası. Burada ayırca bir denize atlayabileceğiniz bir iskele de bulunuyor.

Diğer bir yer ise Hasanaki Beach Club. Burada da kişi başı şezlong ücreti 25 TL idi. Burada da bişiler yiyip içebileceğiniz bir yer ve masalar bulunuyor. Burada aynı zamanda okey de oynayabilirsiniz. Şezlongun bulunduğu kısımların zemini ise çimenlikten oluşuyor. Burada tuvaletler ve deniz sonrası duş alabileceğiniz yerler de bulunuyor. Tüm gününüzü denize girip, güneşlenerek geçirmek istiyorsanız Altınolukta denize girilecek yerlerden birisi olan Hasanaki Beach Club’ı tercih edebilirsiniz.

Altınoluk’ta bunların haricinde başka plajlar da bulunmakta. Bunlardan içerisinde mavi bayraklı plajlar da mevcut. Aşağıdaki listeden Altınoluk plajlarını görebilirsiniz:

 • Altınoluk Fener Sahil Sitesi Plajı
 • Altınoluk Sır Motel önü Plajı
 • Altınoluk Şahin Deresi yanı plajı
 • Kervan Tatil Köyü önü Plajı
 • Altınoluk Altıner Otel
 • Altınoluk Antandros Plajı
 • Altınoluk Akçam Otel
 • Altınoluk Afrodit Tatil Köyü
 • Altınoluk Merkez Plajı
 • Altınoluk özdemir Sitesi
 • Altınoluk Rıhtım Beach Cafe-Bar

Altınoluk Gezilecek Yerler

Altınoluk’ta sahillerinin ve çarşısının yanısıra gezilecek yerler de mevcut. Bunların çoğu aslında doğa odaklı geziler. Gelin bunlara bakalım:

Şahinderesi Kanyonu

şahinderesi kanyonu
şahinderesi kanyonu

Şahinderesi Kanyonu Kazdağları Milli Parkı içerisinde bulunuyor ve kanyona Altınoluk içerisinden çıkabiliyorsunuz. Kanyona ilk geldiğinizde sizi taşlık sığ sular karşılıyor ve etrfta piknik yapan insanları görebilirsiniz. Kanyondan biraz yürüdükten sonra Kanyonun ilk havuzuna geliyorsunuz. İleride küçük bir şelaleden dökülen sular burada bir nevi havuz oluşturuyor ve insanlar buraya girerek serinliyor. Söylemekte fayda var suyu oldukça soğuk. Biz de biraz daha macera yaşamak için çantalarımızı kayalıkların üstüne bırakıp şelaleyi tırmandık. Kayalıklar oldukça kaygan olabiliyor bu yüzden aslında oldukça tehlikeli bir macera. Hatta dönüş yolunda kayarak düşen birisi bile oldu yanımızdan. İlk şelaleyi de geçtikten sonra ilerde yine tırmanarak ilerliyorsunuz. Biz bu şekilde tırmanarak belli bir yere kadar geldik. Daha sonra tırmanması daha zor olan bir yer daha geldi ancak buradan döndük, burayı tırmanıp devam edenler de vardı. Biraz serinlemek ve yürüyüş yapmak isterseniz ve bu güzel doğada temiz havayı içinize solumak isterseniz Altınoluk Şahinderesi Kanyonu size göre olabilir.

Hasanboğuldu Göleti

hasanboğuldu göleti

Giriş ücreti 2017 yılında 15 tl olan Hasanboğuldu göleti aslında ismini bir efsaneden alıyor diyebiliriz. Bu efsane de bir aşiret kızına aşık olan köylü Hasan’ın bu gölette boğulmasından doğar. Burada gölette yüzüp, etrafında bulunan masalarda piknik yapabilir ve trekking yapabilirsiniz.

Mıhlı Çayında Serinleyin

mıhlı göleti
mıhlı göleti

Mıhlı çayı aslında tam olarak Altınoluk’ta değil ancak bu yazıda size aslında Altınoluk çevresinde gezilecek yerlerden de bahsediyor olacağım. Bu yüzden Mıhlı Çayı‘nı da Altınoluk gezilecek yerler listesine ekleyebiliriz. Mıhlı çayı Altınoluk’tan yaklaşık 11 km uzaklıkta. Çaya yaklaştıkça yolu kötüleşiyor. Hatta bazı yerlerde tek şeride kadar inen yolda gidiş geliş şeklinde ulaşım yapılmak zorunda kalıyor. Mıhlı Çayı’nın yol zemini de kötü bu yüzden yavaş gitmek zorunda kalıyorsunuz. Çaya gelince tepe bir bölgeden yürüyerek çaya doğru iniyorsunuz. Burada bişiler yiyebileceğiniz bir yer de bulunuyor ama gördüğüm kadarıyla burada masalar ücretliydi. Biz de çantalarımızı bir yere bırakıp kendimizi serin Mıhlı Çayı’nın sularına bıraktık. Suda biraz ilerledikten sonra en sonunda bir şelale bulunuyor. Buranın suyu da oldukça serin. Tehlikeli olsa da şelaleden kayarak atlayanlar da oluyor. Mıhlı Çayında serinleyip fotoğraf çekildikten sonra buradan ayrıldık.

Tahtakuşlar Etnografya Müzesi

Tahtakuşlar Etnografya Müzesi

Edremit-Çanakkale yolu üzerindeki  Çamlıbel yakınlarındaki bulunan Tahtakuşlar köyünde bulunan Etnografya müzesi  1932’de Tahtakuşlar’da doğan Alibey Kudar tarafından kurulmuş ve Türkiye’nin ilk özel Etnografya galerisi olma özelliğinde olan bir müzeymiş. Buraya biz gitmedik ancak bu tarz müzeleri sevenler Altınoluk gezilecek yerler listelerine burayı da ekleyebilirler. Müzede el yapımı yün torbalar, çocuk yelekleri, geleneksel Türkmen giysileri vb. eşyalar bulunmakta. Burada Şaman kültürünün ait eşyaları görebilirsiniz.

Antandros Antik Kenti

antandros antik kenti

Antandros Antik Kenti Altınoluk’a 2 km uzaklıkta olan bir antik kent ve buranın tarihi bazı yazarlara göre Troia Savaşı’nın öncesine kadar uzanmaktaymış. Burada yapılan kazılara ait bilgilere ve keşfedilen yerlere ait bilgilere buradan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Altınoluk Sütüven Şelalesi

Altınoluk gezilecek yerler - sütüven şelalesi

Altınoluk Edremit yolundan 20 km ilerledikten sonra Zeyinliköy tabelasının olduğu yerden girip Beyoba Köyüne ulaştıktan sonra köydeki çeşmenin sol tarafındaki toprak yoldan yaklaşık 2 km ilerledikten sonra şelaleye ulaşıyorsunuz. Bu şelalenin devamında oluşan yer aslında Hasanboğuldu göletini oluşturuyor.

Zeus Altarı (Altınoluk’a 13km)

zeus altarı

Zeus Altarı’da tam olarak Altınoluk’ta bulunmayan ancak bu yazıda Altınoluk gezilecek yerler listemize eklediğimiz yerlerden. Burası da Kuyucak mevkide yer alıyor ve Adatepe köyünün denize bakan manzaralı bir tepesi desek yanlış olmaz. Buraya geldikten sonra ilk olarak Adatepe köyünü gezdik ve burada fotoğraf çekinip, köyün ilk giriş kısmındaki cafelerden birinde otlu dondurdmasından tattık. Otlu dondurdmayı yerken gerçekten o ot tadının dondurmaya geçtiğini farkediyorsunuz. Siz de buraya gelmişken bu otlu dondurmalardan tadabilirsiniz. Daha sonra yaklaşık bir 10-15 dakikalık yürüyüş ve tırmanışla Zeus Altar’ına çıktık. Buraya isterseniz girişinde bulunan atlı turlarla da çıkabiliyorsunuz. Tam zirveye çıktığınızda manzara gerçekten muhteşem. Burada deniz manzarasının keyfini çıkarıp çok güzel fotoğraflar çekinebilirsiniz. Altınoluk’a gelmişken yakında olan Zeus Altarı’nı kesinlikle Altınoluk gezilecek yerler listenize eklemenizi tavsiye ederim.

adatepe köyü
Adatepe Köyü

Bu Altınoluk gezilecek yerler listesinin dışında vaktiniz varsa yakınlardaki Cunda adasına da gidebilirsiniz. Altınoluk’tan yaklaşık 80 km uzaklıkta olan ada deniz kenarındaki lokantalarıyla, Ortunç koyu ile oldukça güzel bir Ada ve buraya yapılan köprü sayesinde arabanızla direk ulaşabilirsiniz.

Altınoluk Çevresi Kahvaltı Yapılacak Yerler ve Restoranlar

Kahvaltı günün en önemli öğünlerinden birisidir. Ancak özellikle hafta içi bazılarımızı biraz daha fazla uyku uyumak için bu öğünü bir ekmek arası veya simit gibi şeylerle geçiştirebiliyoruz. Amacınız kilo vermek bile olsa, düzenli bir kahvaltı önemlidir. Kahvaltı yapmanın insan vücuduna da birçok faydası bulunmaktadır. Altınoluk gezilecek yerlerinden yukarıda bahsettik. Peki bunların dışında Altınoluk’ta nerede kahvaltı yapabiliriz veya Altınoluk restoranları nereler diye soruyor olabilirsiniz. Eğer siz de hafta sonu Altınoluk’da güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız, gelin hep birlikte Altınoluk kahvaltı yerleri nereler bakalım:

Bi Keyf Cafe – Mekan Puanı:8,9

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Bi Keyf Cafe ziyaretçilerinden 8,9 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Sahane bir kahve sunumu 👌🏼

Bi Keyf Cafe Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Bi Keyf Cafe Adres: 10870 Edremit Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Cemal Usta’nın Yeri – Mekan Puanı:8,8

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Cemal Usta’nın Yeri ziyaretçilerinden 8,8 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Gozlemesi cig boregi koy kahvaltisi koruk suyu karadut suyu derken hersey guzeldir burda!

Cemal Usta’nın Yeri Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Cemal Usta’nın Yeri Adres: Çam Mah. Hürriyet meydanı No : 22 10870 altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

SET Beach & Restaurant – Mekan Puanı:8,7

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

SET Beach & Restaurant ziyaretçilerinden 8,7 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından ucuz olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Lezzetinin yanında sıcak ortamı da şahane:) kesinlikle gidilmeli hemde her fırsatta 🙂

SET Beach & Restaurant Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

SET Beach & Restaurant Adres: Fatih Cad. No:85 Altınoluk (Fatih Cad.) 10870 Altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Rota Fast-Food – Mekan Puanı:8,2

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Rota Fast-Food ziyaretçilerinden 8,2 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Limonatası harika :))

Rota Fast-Food Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Rota Fast-Food Adres: Altınoluk Belediyesi Karşısı Altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Eski Köy Cafe – Mekan Puanı:8,2

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Eski Köy Cafe ziyaretçilerinden 8,2 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Fiyatları bir tatil yerine oranla makul. Gözlemesi de çayı da çok güzel. Doğal koruk suyu ve karadut suyu tatmak isteyenlerin durağı. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü.

Eski Köy Cafe Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Eski Köy Cafe Adres: No: 25 (Menekşe Caddesi) Altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Zeytindalı Restuarant – Mekan Puanı:8,1

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Zeytindalı Restuarant ziyaretçilerinden 8,1 puan almış bir mekan. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Manzara harika.Kahvaltı süper .İlgi alaka müthiş.

Zeytindalı Restuarant Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Zeytindalı Restuarant Adres: Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

AFM Cafe&Restaurant – Mekan Puanı:8

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

AFM Cafe&Restaurant ziyaretçilerinden 8 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından orta derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Manzaramızzzz

AFM Cafe&Restaurant Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

AFM Cafe&Restaurant Adres: Çevreyolu Bademlik Caddesi No:4 (MEZARLIK ÜSTÜ) Altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Can Usta’nın Yeri – Mekan Puanı:7,7

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Can Usta’nın Yeri ziyaretçilerinden 7,7 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Altınoluk Köyündeki en iyi kahvaltı

Can Usta’nın Yeri Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Can Usta’nın Yeri Adres: altınoluk köy cumhuriyet meydanı sağlık ocağı karşısı Altınoluk 10870 Balıkesir Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Memduh Usta Restaurant – Mekan Puanı:7,6

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Memduh Usta Restaurant ziyaretçilerinden 7,6 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Sabah çorbası başka yerde içilmez Altınoluk da 😎😎😎

Memduh Usta Restaurant Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Memduh Usta Restaurant Adres: Altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Arguvanlım Pide Fırını – Mekan Puanı:7,6

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Arguvanlım Pide Fırını ziyaretçilerinden 7,6 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Kıymalı-kuşbaşılı pidesi cok güzel👍🏼

Arguvanlım Pide Fırını Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Arguvanlım Pide Fırını Adres: Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Körfez Unlu Mamulleri – Mekan Puanı:7,4

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Körfez Unlu Mamulleri ziyaretçilerinden 7,4 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından ucuz olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Kesinlikle tavsiye ederim. Pastaları, tatlıları, ekmek çeşitleri süper….

Körfez Unlu Mamulleri Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Körfez Unlu Mamulleri Adres: Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Meşhur Hüseyin Usta İnegöl Köftecisi – Mekan Puanı:7,4

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Meşhur Hüseyin Usta İnegöl Köftecisi ziyaretçilerinden 7,4 puan almış bir mekan. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Köfteden farklı yemek çeşitleri de olan restoran

Meşhur Hüseyin Usta İnegöl Köftecisi Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Meşhur Hüseyin Usta İnegöl Köftecisi Adres: İskele Mah. Cumhuriyet Cad.Acar İşhanı No:3 Altınoluk 10870 Edremit Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

A Börek – Mekan Puanı:7,4

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

A Börek ziyaretçilerinden 7,4 puan almış bir mekan. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Börek a kalite super

A Börek Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

A Börek Adres: İskele Mah. Cumhuriyet Cad. 10870 Edremit Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Rezone Health & Oxygen Hotel – Mekan Puanı:7,4

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Rezone Health & Oxygen Hotel ziyaretçilerinden 7,4 puan almış bir mekan. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Sanırım rahatlık ve güzelliklerinden öleceksiniz👌👍

Rezone Health & Oxygen Hotel Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Rezone Health & Oxygen Hotel Adres: Altınoluk Mahallesi Kumluk Sokak No:15 10870 Altınoluk Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Altinoluk Köyiçi Kahvalti Keyfi – Mekan Puanı:7,3

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Altinoluk Köyiçi Kahvalti Keyfi ziyaretçilerinden 7,3 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Mikemmel 🙂

Altinoluk Köyiçi Kahvalti Keyfi Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Altinoluk Köyiçi Kahvalti Keyfi Adres: Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Anfi Cafe – Mekan Puanı:7,1

Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler

Anfi Cafe ziyaretçilerinden 7,1 puan almış bir mekan. Mekan fiyat açısından az derecede pahalı olarak değerlendirilmiş. Altınoluk Kahvaltı Yapılacak Yerler arasında bulunan mekana ait ziyaretçilerden birinin yaptığı yorum aşağıdaki gibi:

Hizmet ve servis mukemmel. Fiyatlari cok uygun ve bahcesi harika!

Anfi Cafe Nerede?

Mekanın yerini aşağıdaki haritadan daha net görebilirsiniz:

Anfi Cafe Adres: Balıkesir Türkiye

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için Foursquare‘den inceleyebilirsiniz.

Sizler de yorumlarda Altınoluk çevresinde gezilecek başka yerler biliyorsanız bahsedebilirsiniz. Bir başka gezide görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in